Ing. Martin Škoda - Inspektor nemovitostí

Inspektor Martin ŠkodaIng. Martin Škoda
mat project management s.r.o.

Certifikovaný inspektor nemovitostí s číslem AIN: 00095
mat project management s.r.o., provozovatel služby NEMOPAS
Specializované služby ve stavebnictví

E-mail: martin.skoda@nemopas.cz
Tel.: +420 774 378 962

IČ: 03961711

Českobratrská 1276/9
Ostrava
709 00

 

Představení inspektora nemovitostí

Jsem Ing. Martin Škoda  a zabývám se technickými prohlídkami nemovitostí, inspekcemi nemovitostí a nabízím své služby v oblasti stavebnictví. Mám vzdělání a praxi v oboru pozemních staveb a technického zařízení staveb. Jsem certifikovaným inspektorem nemovitostí, to znamená, že vlastním veškerá potřební oprávnění k tomu, abych mohl vykonávat expertní a diagnostické služby v oblasti nemovitostí. Jsem pravidelně školen na vyhledávání hrozeb a poruch nemovitostí.

 

Člen Asociace Inspektorů nemovitostí

Jsem členem Asociace Inspektorů nemovitostí (AIN), která zaručuje, že její členové jsou odborníky v oboru a garantuje, že její členové jsou na etické i odborné úrovni, která je kladena na obor inspektorů nemovitostí. Asociace také pravidelně své členy školí a jejich znalosti posuzuje na své půdě dle vlastních interních procedur.

 

Práce podle metodiky inskce NEMOPAS

Inspekce nemovitostí provádím dle metodiky Nemopas, která zaručuje nestrannost a maximální odbornou způsobilost všech svých inspektorů. Nemopas pracuje s propracovanou metodikou vyhledávání rizikových a vadných řešení v osmi technických oborech, které významnou měrou ovlivňují technický stav nemovitosti a tím pohodu a bezpečnost při užívání. 

s přáním spokojeného bydlení
Ing.Martin Škoda 

MAPA VŠECH INSPEKTORŮ NEMOVITOSTÍ POD HLAVIČKOU NEMOPAS